Kağıt Kampanyamız

Kağıt Kampanyamız Kube Kağıt olarak belirli tarihler arasında stoklarımız dahilinde kampanyalar düzenleyerek müşterilerimize fırsat günleri düzenlemekteyiz. Kampanyamız sadece İnternet üzerinden bizlere ulaşmakta olan müşterilerimiz için geçerlidir. İstanbul’dan sipariş veren müşterilerimizin siparişleri aynı gün kendi nakliye araçlarımız ve kendi lojistik imkanlarımız dahilinde sevk edilecektir. İstanbul dışından bize ulaşan müşterilerimiz için ise anlaşmalı kargo firmaları ve anlaşmalı nakliye firmaları ile alım durumu gözetilerek fiyatlara nakliye bedeli eklenmektedir. Kampanyamız süreli olarak düzenlenmiş olup belirli tarihler arasında oranlar değişiklik göstererek tekrarlılık gösterecektir.

Kağıt Kampanyamız

Kuşe Kağıt Kampanyamız

Kuşe kağıtlarda Kube Kağıt olarak %10′ a varan indirim kampanyalarımız ile fırsat günleri düzenlemekteyiz. Fırsat günlerimizde İnternet üzerinden bize ulaşan müşterilerimize özel yapmış olduğumuz kampanyalarımızı sadece belirli tarihler vererek. ve o tarihler arasında uygulamaktayız. İstanbul dışından alınan siparişlerimizi anlaşmalı nakliye veya kargo şirketleri ile aynı gün sevkini yapmaktayız. İstanbul dışından gelen siparişler için minimum derecede sipariş miktarına dayalı olarak nakliye veya kargo ücretleri eklenmektedir. Kuşe kağıtlarda Condat, Nevia Ve Hı-kote marka kağıtlarımız ile kampanya düzenlenmiştir. Kampanya stoklar ile sınırlı olup, Kuşe mat kağıtlar ve Kuşe parlak kağıtları kapsamaktadır.

Bristol Kağıt Kampanyamız

Bristol kağıtlarda Kube kağıt olarak %12 ye varan indirim kampanyası düzenlemekteyiz. Belirli tarihler arasında stoklar ile sınırlı kampanyamıza sadece İnternet üzerinden bize ulaşan müşterilerimiz yararlanmaktadır. Bristol Kağıtlarda Ningbo ve Chemning marka kağıtlarımız ile kampanya düzenlenmiştir. İstanbul dan gelen müşterilerimizin siparişleri kendi nakliye araçlarımız ile gönderilecek olup, İstanbul dışından gelen siparişlerimiz aynı gün anlaşmalı kargo veya nakliyeler ile sevk edilecektir.

1. Hamur Kağıtlar

1. Hamur Kağıtlarda Kube Kağıt olarak %10 a varan indirim kampanyası düzenlemekteyiz. Stoklarımız dahilinde belirli tarihler arasında yapmış olduğumuz kampanyamız sadece  İnternet üzerinden bize ulaşan müşterilerimiz için geçerlidir. Birinci hamur kağıtlarda kampanyaya kapsamında bulunan markalarımız April, Uphill ve İnaset marka kağıtlardır. İstanbul dan bizlere ulaşan müşterilerimizin siparişleri aynı gün nakliye araçlarımız ile gönderilecek olup. İstanbul dışından gelen siparişlerimiz ise aynı gün anlaşmalı kargolar veya anlaşmalı nakliyeler ile belirli bir nakliye ücreti eklenerek sevk edilecektir.

 

Kağıt Kube Kağıttan alınır. Kube Kağıt İle Çalışmak Ayrıcalıktır.