Kredi Kartı Kampanyamız

Kampanyamız Hakkında

Kredi Kartı Kampanyamız 22-26 Mayıs tarihleri arasında internetten bizlere ulaşan müşterilerimize özel olup %5 e varan indirimler ile birlikte. Türkiye İş Bankası Maximum kart sahibi olan müşterilerimize aya %3 fark ile 5 aya varan taksit imkânları sağlamaktayız. İlgili tarihlerde Kuşe Parlak Kağıt, Kuşe Mat Kağıt ve Amerikan Bristol Kağıt kategorimizde kampanya düzenlenmektedir. İstanbul’dan bizlere ulaşan müşterilerimizin siparişleri aynı gün kendi nakliye araçlarımız ile birlikte teslim edilmektedir. İstanbul dışından bizlere ulaşan müşterilerimizin siparişleri ise aynı gün anlaşmalı kargo veya anlaşmalı nakliye firmalarımız ile sizlere ulaştırılmaktadır.

Kuşe Parlak Kâğıt Kredi Kartı Kampanyamız

Kampanyamız, şirketimiz tarafından belirlenmiş ebat ve gramajlarda kuşe parlak kâğıt kategorisine özel %3 e varan indirim ile birlikte. Maximum kredi kartına 5 aya varan taksitlendirme imkânı sağlamaktayız. İstanbul’dan bizlere ulaşan müşterilerimizin siparişleri aynı gün kendi nakliye araçlarımız ile birlikte teslim edilmektedir. İstanbul dışından bizlere ulaşan müşterilerimizin siparişleri ise aynı gün anlaşmalı kargo veya anlaşmalı nakliye firmalarımız ile sizlere ulaştırılmaktadır. Kuşe kâğıt nerede satılır diyen tüm müşterilerimizin ihtiyacı burada.

Kuşe Mat Kâğıt Kredi Kartı Kampanyamız

Kampanyamız, şirketimiz tarafından belirlenmiş ebat ve gramajlarda kuşe parlak kâğıt kategorisine özel %2 e varan indirim ile birlikte. Maximum kredi kartına 5 aya varan taksitlendirme imkânı sağlamaktayız. İstanbul’dan bizlere ulaşan müşterilerimizin siparişleri aynı gün kendi nakliye araçlarımız ile birlikte teslim edilmektedir. İstanbul dışından bizlere ulaşan müşterilerimizin siparişleri ise aynı gün anlaşmalı kargo veya anlaşmalı nakliye firmalarımız ile sizlere ulaştırılmaktadır. Kuşe kâğıt nerede satılır diyen tüm müşterilerimizin ihtiyacı burada.

Bristol Kağıt Kredi Kartı Kampanyamız

Kampanyamız, şirketimiz tarafından belirlenmiş ebat ve gramajlarda Bristol kâğıt kategorisine özel %2,5 e varan indirim ile birlikte. Maximum kredi kartına 5 aya varan taksitlendirme imkânı sağlamaktayız. İstanbul’dan bizlere ulaşan müşterilerimizin siparişleri aynı gün kendi nakliye araçlarımız ile birlikte teslim edilmektedir. İstanbul dışından bizlere ulaşan müşterilerimizin siparişleri ise aynı gün anlaşmalı kargo veya anlaşmalı nakliye firmalarımız ile sizlere ulaştırılmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin ihtiyacı olan Her ebat Amerikan Bristol Kağıt gramajları Kube Kağıt da mevcuttur.