Kağıt Satış Kampanyamız

Kağıt Satış kampanyamız

Kağıt Satış Kampanyamız

Kube Kağıt

25-28 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek olup ilgili tarihler arasında yapılan alışverişler de 5 aya kadar taksit imkanı tanımakta olacağız. İnternet kanalı ile bizlere ulaşan siz değerli müşterilerimize Türkiye İş Bankası Maksimum kart ile yapılan anlaşma neticesinde ay*%3 farkla. 5 aya kadar taksit imkanı ve şirketimizin belirlediği ürünlerde %5 e varan indirim imkanın sağlanmaktadır.

1.Hamur Kağıt Satış Kampanyamız

Kağıt satış kampanyamız 25-28 Haziran tarihleri arasında düzenlenmiş olup sadece internet üzerinden bizlere ulaşmakta olan müşterilerimize özel kampanyadır. Sadece ilgili tarihler arasında bizlere ulaşan müşterilerimize firmamızın belirlediği oranda taksitli satış kampanyamız vardır. Ayrıca nakit alımlarda da %5 e varan oranlarda indirimler yapılmaktadır.

Kuşe Parlak Kağıt Satış Kampanyamız

Kağıt Satış kampanyamız Kuşe Parlak kağıt kategorisinde belirli ebat ve gramajlı ürünlerde %2 indirim ile İş Bankası kredi kartına Aya %3 fark ile 5 aya varan taksit imkanlarımız bulunmaktadır. İstanbul sınırları içinden gelecek olan siparişleriniz aynı gün kendi araçlarımız ile teslim edilmektedir. İstanbul dışından gelen siparişleriniz ise içerdiği aynı gün anlaşmalı nakliye firmaları veya anlaşmalı kargolar ile tarafınıza gönderilmektedir. Kargo ve nakliye ücretleri belirli kg sonrasında firmamıza ait olup, aksi durumda ise anlaşmalarımız olduğu için Türkiye nin her yerine çok düşük rakamlar ile nakliye firması ile gönderilmektedir. Bu kampanya sadece Kuşe Parlak Kağıt kategorisine özeldir. Kuşe kağıt nerede satılır diye düşünen müşterilerimize kampanyalar ile kuşe kağıt satmaktayız.

Kuşe Mat Kağıt Satış Kampanyamız

Kampanyamız Kuşe Mat Kağıt kategorisinde belirli ebatlar ve belirli gramajlarda %3 indirim ile İş Bankası kredi kartı olan müşterilerimize 5 aya %3 fark ile taksitlendirme imkanı tanımaktayız. İstanbul sınırları içinden gelecek olan siparişleriniz aynı gün kendi araçlarımız ile teslim edilmektedir. İstanbul dışından gelen siparişleriniz ise içerdiği aynı gün anlaşmalı nakliye firmaları veya anlaşmalı kargolar ile tarafınıza gönderilmektedir. Kargo ve nakliye ücretleri belirli kg sonrasında firmamıza ait olup, aksi durumda ise anlaşmalarımız olduğu için Türkiye nin her yerine çok düşük rakamlar ile nakliye firması ile gönderilmektedir. Bu kampanya sadece Kuşe Parlak Kağıt kategorisine özeldir. Kuşe kağıt nerede satılır diye düşünen müşterilerimize kampanyalar ile kuşe kağıt satmaktayız.

Bristol Amerikan Karton Satış Kampanyamız

Kampanyamız Bristol Kağıt kategorisinde firmamızın belirlediği ebat ve gramajlarda %3,5 indirim ile İş Bankası kredi kartı olan müşterilerimize 5 aya %3 fark ile taksit imkanları tanımaktayız. İstanbul sınırları içinden gelecek olan siparişleriniz aynı gün kendi araçlarımız ile teslim edilmektedir. İstanbul dışından gelen siparişleriniz ise içerdiği aynı gün anlaşmalı nakliye firmaları veya anlaşmalı kargolar ile tarafınıza gönderilmektedir. Kargo ve nakliye ücretleri belirli kg sonrasında firmamıza ait olup, aksi durumda ise anlaşmalarımız olduğu için Türkiye nin her yerine çok düşük rakamlar ile nakliye firması ile gönderilmektedir. Bu kampanya sadece Bristol Kağıt kategorisine özeldir. Her ebatta Amerikan Bristol Kağıt Gramajları satmaktayız