Kredi Kartı Kampanyası

Kube Kağıt

Kredi Kartı ile Satış Kampanyamız

Kredi Kartı kampanyası 29-31 mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olup ilgili tarihler arasında yapılan alışverişler de 5 aya kadar taksit imkanı tanımakta olacağız. İnternet kanalı ile bizlere ulaşan siz değerli müşterilerimize Türkiye İş Bankası Maksimum kart ile yapılan anlaşma neticesinde ay*%3 farkla. 5 aya kadar taksit imkanı ve şirketimizin belirlediği ürünlerde %5 e varan indirim imkanın sağlanmaktadır.

Kuşe Parlak Kağıt Kredi Kartı Kampanyası

Kredi kartı kampanyası Kuşe Parlak kağıt kategorisinde belirli ebat ve gramajlı ürünlerde %2 indirim ile İş Bankası kredi kartına Aya %3 fark ile 5 aya varan taksit imkanlarımız bulunmaktadır. İstanbul sınırları içinden gelecek olan siparişleriniz aynı gün kendi araçlarımız ile teslim edilmektedir. İstanbul dışından gelen siparişleriniz ise içerdiği aynı gün anlaşmalı nakliye firmaları veya anlaşmalı kargolar ile tarafınıza gönderilmektedir. Kargo ve nakliye ücretleri belirli kg sonrasında firmamıza ait olup, aksi durumda ise anlaşmalarımız olduğu için Türkiye nin her yerine çok düşük rakamlar ile nakliye firması ile gönderilmektedir. Bu kampanya sadece Kuşe Parlak Kağıt kategorisine özeldir. Kuşe kağıt nerede satılır diye düşünen müşterilerimize kampanyalar ile kuşe kağıt satmaktayız.

Kuşe Mat Kağıt Kredi Kartı Kampanyası

Kampanyamız Kuşe Mat Kağıt kategorisinde belirli ebatlar ve belirli gramajlarda %3 indirim ile İş Bankası kredi kartı olan müşterilerimize 5 aya %3 fark ile taksitlendirme imkanı tanımaktayız. İstanbul sınırları içinden gelecek olan siparişleriniz aynı gün kendi araçlarımız ile teslim edilmektedir. İstanbul dışından gelen siparişleriniz ise içerdiği aynı gün anlaşmalı nakliye firmaları veya anlaşmalı kargolar ile tarafınıza gönderilmektedir. Kargo ve nakliye ücretleri belirli kg sonrasında firmamıza ait olup, aksi durumda ise anlaşmalarımız olduğu için Türkiye nin her yerine çok düşük rakamlar ile nakliye firması ile gönderilmektedir. Bu kampanya sadece Kuşe Parlak Kağıt kategorisine özeldir. Kuşe kağıt nerede satılır diye düşünen müşterilerimize kampanyalar ile kuşe kağıt satmaktayız.

Bristol Amerikan Karton Kredi Kartı Kampanyası

Kampanyamız Bristol Kağıt kategorisinde firmamızın belirlediği ebat ve gramajlarda %3,5 indirim ile İş Bankası kredi kartı olan müşterilerimize 5 aya %3 fark ile taksit imkanları tanımaktayız. İstanbul sınırları içinden gelecek olan siparişleriniz aynı gün kendi araçlarımız ile teslim edilmektedir. İstanbul dışından gelen siparişleriniz ise içerdiği aynı gün anlaşmalı nakliye firmaları veya anlaşmalı kargolar ile tarafınıza gönderilmektedir. Kargo ve nakliye ücretleri belirli kg sonrasında firmamıza ait olup, aksi durumda ise anlaşmalarımız olduğu için Türkiye nin her yerine çok düşük rakamlar ile nakliye firması ile gönderilmektedir. Bu kampanya sadece Bristol Kağıt kategorisine özeldir. Her ebatta Amerikan Bristol Kağıt Gramajları satmaktayız