Kube Kağıt olarak daima en uygun fiyat politikasıyla kuşe kağıt, bristol kağıt, mukavva ve 1. hamur kağıt satış hizmetlerini gerçekleştiriyoruz. Kağıt fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişim kurunuz.

kağıt fiyatları

Kuşe Kağıt Fiyatları

Kuşe kağıtlar dergi, broşür, katalog, ilan gibi matbuu dökümanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. 90 gr ila 350 gr arasındaki kuşe kağıt stoklarımızla ihtiyacınız olan tüm çözümlere Kube Kağıt’ta ulaşabilirsiniz.

Bristol Kağıt Fiyatları

Bristol kağıtlar dergi, broşür, katalog, ilan gibi matbuu dökümanlarda sıklıkla kullanılmakta olup ebat olarak 190 gr ila 400 gr arasında amerikan bristol stoklarımızla siz değerli müşterilerimizin kağıt sorunlarına çözüm üretmek için kube kağıt olarak çalışmaktayız.

Mukavva Kağıt Fiyatları.

1,25 mm den 3 mm kadar ebatlarda olan mukavva kağıtları her zaman siz değerli müşterilerimize kube kağıt farkı ile temin ve tedarik ediyoruz ve siz değerli müşterilerimizin kapısına kadar teslimat ile tarafınıza gönderim yapıyoruz. Kağıt ile bağdaşmış olan markamızı daha da ileri seviyelere taşımak için en düşük fiyatlar ile en iyi nakliye sistemimiz ile birlikte sizlere hizmet ediyoruz.

Sticker

80 gr kesikli ve düz olmak üzere iki çeşit sticker ile hizmetimize devam ediyoruz. Sizler için en iyi kalitede en iyi hizmet anlayışımız ile hizmet etmekten ve bu değer uğrunda var olmaktan onur duyuyoruz.