Kağıt Fiyatları

Kube Kağıt

Kube kağıt olarak sektörde yeni olmamız sebebi ile birlikte daima doğru ticaret yaparak. Siz değerli müşterilerimizin kağıt ihtiyaçlarını gidermek üzerine çalışmaktayız.

Politikamız

 

Her ebat ve gramajda parlak ve mat kuşe kağıtlar, her ebat ve gramajda

Bristol (Amerikan) kağıtlar, 1. Hamur kağıtlar, mukavvalar ve düz ile kesikli sticker olarak, piyasada yer bulmaktayız. Müşterilerimize tedarik ve temin konusunda son derece titiz çalışmaktayız. Hizmet anlayışı taşıyan iş arkadaşlarımız ile her türlü, kağıt sorunlarınız çözüme kube kağıt farkı ile ulaşmaktadır. Sektörde bulunan  matbaa, yayın evi ve basım merkezlerine yönelik tedariklerimiz mevcut olup, herhangi bir tedarik sorununuz durumunda iletişim bölümünden bizim ile irtibat kurabilir siniz.

Satış Bölgelerimiz

İş yerimiz İstanbul da olmasına rağmen sadece İstanbul a değil tüm Türkiye ye hizmet vermektir hedefimiz. Sitemizden ürünlerimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Tüm Türkiye ye almak istedikleri ürünleri  adreslerine göndermekteyiz. Anlaşmalı nakliye firmalar ve kargolar ile Türkiye nin her yerine en uygun fiyat politikamız ile ulaşmaktayız. Şuanda İstanbul, çorlu, Tekirdağ, Çorum, Antalya, Konya ve Sakarya gibi illerimize hizmet vermekteyiz. Doğru ticaret yapmak ve dürüşt olmak bizim tek politikamızdır. İstanbul içinden ve yakın çevresinden gelen siparişlerimizi aynı gün teslim ediyoruz. Diğer iller ve ilçelerden gelen siparişlerimizi aynı gün kargo yapıyoruz. Veya anlaşmalı nakliyelerimiz ile siz değerli müşterilerimize gönderiyoruz. Bobin kesimlerimiz le de siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Özel ebat kesimlerimiz de mevcut dur. Yurt dışından direkt ithal ettiğimiz ve aynı zamanda elimizde olmayan ürünleri de siz değerli müşterilerimiz için temin yapıyoruz. Birinci sınıf kağıtlarımız ile piyasaya renk katmaya çalışmaktayız. Sattığımız markalar; Kuşe Kağıtlarda Condat, Sappi, Nevia gibi birinci kalite ve birinci sınıf kağıtlarımız mevcuttur. Bristol Kağıtlarda ise Ningbo Chemning gibi birinci kalite ve birinci sınıf Amerikan Bristol kağıtlarımız mevcuttur. Birinci hamur kağıtlarda İnaset ve Uphıll gibi birinci kalite ve birinci sınıf kağıtlarımız mevcuttur. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Amacımıza ulaşmak yolunda attığımız her adımda sizlere minnettariz. Lütfen Kağıtları Geri Dönüşüme Atınız.

Kağıt Medeniyettir, Medeniyeti İsraf Etmeyelim Lütfen.