Kube Kağıtçılık

Kube Kağıt

Kube Kağıtçılık Hizmetleri

Kube Kağıtçılık Hizmetleri Sektöre farklı bir bakış açısı getirmek için başladığımız bu yolda, emin adımlar ile yürümek için doğru ticaret yapmaya söz verdik. Bu söz karşılığında ticari anlamda yapılması gereken her şeyi yapmak için zemin hazırlamaktayız. Kağıt sektörünün kalbi olan İstanbul da faaliyet gösteren firmamız. Aynı kalbin atışı ile İstanbul dışında da kalp atışını devam ettirmek için. Aynı şart ve koşullar ile tüm illere kağıt gönderimi yapmayı hedeflemektedir. İlgili talep edilen ürünler en iyi şartlar ile miktara dayalı olarak anlaşmalı kargolar le sizlere gönderilir. Veya anlaşmalı nakliyeler ile aynı gün kargoya teslim edilmek üzere en kısa sürede sigortalı bir şekilde lojistik işlemi yapmaktayız. Birinci kalite ürünlerimiz ile sektöre üretim yapan değerli matbaa, etiket ve basım evi şirketlerine hitap etmekteyiz. ürünlerimizin kalitesi piyasada adından bahsi geçen kaliteli unvanını hak etmiş ürünlerdir. isteğe göre bizi adresimizde ziyaret edebilir Whatsapp tan ulaşabilir veya www.kubekagit.com adresinden de bizi inceleyebilirsiniz.

Talebe göre her türlü ebat ve gramajda kuşe kağıtlar, bristol kağıtlar, birinci hamur kağıtlar, mukavva ve sticker kağıtları tabaka halinde veya bobin kesimi olarak değerli müşterilerimizin taleplerine cevap vermekteyiz. Ürünlerimiz bölümünde bulamadığınız ürünlerin temini içinde Whatsapp bölümünden veya diğer iletişim bölümlerinden bizler ile irtibata geçerek talepte bulunabilirsiniz. Kağıt fiyatlarında minimum karlılık ile çalışarak siz değerli müşterilerimize hitap etmekten onur duyuyoruz. Sektöre hizmet etmek için sektörde yetişmiş olan her birisi işinde uzman profesyonel iş arkadaşlarımız ile hizmet veriyoruz. Kargo takibinizi sizler ile birlikte bizlerde siz değerli müşterilerimize teslim olma süresini yakından takip ediyoruz. Ürünlerimiz sizler tarafından teslim alınıncaya kadar sorumluluğumuzu devam ettirmekteyiz. İstanbul ve çevre illere aynı gün kendi nakliye araçlarımız ile mesai saatleri içerisinde teslim etmek için tüm personellerimiz ile çalışmaktayız.

Nöbet sistemimiz.

İstanbul içerisinde adresimize yakın bölgelerde vardiya sistemi ile çalışan müşterilerimize hizmet veriyoruz. Hafta içi saat 23:59 a kadar yerine göre stoklarımız dahilinde hizmet vermekteyiz. Hafta sonu cumartesi ve pazar günleri de duruma göre hizmet vermekteyiz. Bu konuda sektörde en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız.

Kube Kağıt olarak sizler ile birlikte  bugün, yarın ve her gün varız.